domy nad rzeką

DOMY JEDNORODZINNE
W KAMERALNEJ ZABUDOWIE SZEREGOWEJInwestycja


Domy nad Rzeką – Dla Ciebie i Twojej rodziny

Szukasz bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny? Zależy Ci na oderwaniu się od miejskiego zgiełku, wtopieniu się w spokój i ciszę, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do wielu atrakcji?

Domy nad Rzeką, to jedyne czterorodzinne posesje w Szczecinie, które zostały zlokalizowane tak blisko rzeki. Położone są one w pobliżu Odry Zachodniej. Teren przeznaczony jest na zabudowę mieszkalną jedno- i wielorodzinną.
Dosłownie 200 metrów dzieli mieszkańców osiedla od najbliższego węzła komunikacyjnego, łączącego z Centrum Szczecina. Domy nad rzeką są doskonałym miejscem odrywającym od szkoły i pracy, tym samym pozwalającym na efektywny odpoczynek w gronie rodzinnym.

Blisko natury

Domy nad Rzeką umiejscowione zostały pry samej otulinie Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry w Kurowie.
Nowoczesne tarasy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wychodziły one na południową stronę, co umożliwia ekspozycję słoneczną w maksymalnym wymiarze. Z ich poziomu można podziwiać malowniczy krajobraz Kanału Kurowskiego.
Otoczenie natury daje ogromne możliwości, nie tylko w związku z relaksem, ale również aktywnym wypoczynkiem. W Dolinie Dolnej Odry można skorzystać z wypożyczalni kajaków. Natomiast rowerzyści z powodzeniem mogą korzystać z ciekawego Szlaku Orła Bielika, który prowadzi do Ustowa, łącząc się z niemieckimi ścieżkami rowerowymi.

Atrakcyjna Cena

Domy nad Rzeką od 105 m2 w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!
Już od 3499 zł za m2 za stan deweloperski z pełną infrastrukturą techniczną. W skład infrastruktury wchodzi: woda, gaz, centralne ogrzewanie, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna oraz kanalizacja deszczowa.
W cenę wliczony jest garaż o powierzchni około 25 m2! ną infrastrukturą techniczną. W skład infrastruktury wchodzi: woda, gaz, centralne ogrzewanie, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna oraz kanalizacja deszczowa.

Kontakt


Masz pytania dotyczące inwestycji?
Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


tel. 91 46 35 650
kom. 664 711 224
e-mail: domy@domynadrzeka.com

Strona korzysta z plików cookie.
Zgoda