domy nad rzeką

DOMY JEDNORODZINNE
NAD RZEKĄStandard


Trafna lokalizacja

Domy nad Rzeką położone są w pobliżu otuliny Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry, który jest objęty programem Natura 2000. W skład Parku wchodzą atrakcyjne pod względem turystycznym oraz rekreacyjnym Rezerwat Kanał Kwiatowy i Rezerwat Kurowskie Błota z licznymi starorzeczami i torfowiskami. Istnieje możliwość wynajęcia sprzętu wodnego, w tym kajaków, którymi zwiedzanie terenu Parku Krajobrazowego może okazać się niesamowitą przygodą dla całej rodziny.
Ponadto Domy nad Rzeką mimo oddalenia od Centrum Szczecina posiadają doskonałą komunikację pozwalającą na błyskawiczny dojazd do szkoły i pracy.

Komfortowe zagospodarowanie terenu

Osiedle docelowo zostanie wyposażone w utwardzoną nawierzchnię komunikację kołową oraz pieszą. Dodatkowo, każda posesja wyróżnia się obecnością pełnej kanalizacji deszczowej. W wyniku tego woda pochodząca z opadów atmosferycznych będzie na bieżąco odprowadzana. Architektura szeregowców nastawiona jest na wypoczynek ich mieszkańców. Dlatego każdy dom nad Rzeką posiada taras wypoczynkowy z drewnianym wykończeniem. Dzięki ekspozycji na południe, mieszkańcy mogą korzystać z ciepłych promieni słonecznych, przy okazji napawając się przepięknymi widokami na obszary chronionymi przez program Natura 2000. Dolina Dolnej Odry o każdej porze roku zamienia się w magiczny krajobraz z powodzeniem zastępujący cywilizacyjne formy relaksu.

Nowoczesne budynki

Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby Domy nad Rzeką spełniały standardy nowoczesnej architektury. Naturalne światło do środka będzie wpadać z dużych okien oraz drzwi tarasowych. Jednocześnie już z wnętrza domu można podziwiać nadodrzańskie pejzaże.

Mieszkania z I etapu zostały wyposażone w drewniane schody dywanowe, które dla lokali II etapu wykonywane są opcjonalnie. W ten sposób uzyskano niezwykłą harmonię, przy wykorzystaniu szlachetnego materiału, zapewniając bezpieczne użytkowanie.

Mieszkania są wyjątkowo wyciszone, pozbawione spękań. To wszystko za sprawą specjalnej technologii wylewania stropów w formie niezależnie konstrukcyjnie płyty. Dodatkowo nowoczesne budownictwo pozwala na swobodne kształtowanie przestrzeni.

Bezpieczeństwo Inwestycji

Inwestycje są chronione dzięki prowadzonemu otwartemu rachunkowi powierniczemu.

PROSPEKTY INFORMACYJNE

Kontakt


Masz pytania dotyczące inwestycji?
Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


tel. 91 46 35 650
kom. 664 711 224
e-mail: domy@domynadrzeka.com

Strona korzysta z plików cookie.
Zgoda